2015. gada 13. jūnijā plkst. 11.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) aicina uz Ievas Bērziņas tautasdziesmu sadziedāšanās grāmatas “Saules meita kalnā kāpa” atvēršanas svētkiem. Iepazīsimies ar grāmatas autori Ievu Bērziņu, grāmatas mākslinieci Ainu Tobi un vienosimies kopīgās sadziedāšanās skaņās.

Tautasdziesmu sadziedāšanās grāmatā “Saules meita kalnā kāpa!” apkopota 101 tautasdziesma. Tās ir grāmatas sastādītājas Ievas Bērziņas iemīļotākās dziesmas.

“No bērnības un visu dzīvi mani pavada dziļa mīlestība pret mūziku, īpaši dziedāšanu, bez kuras nevaru iedomāties savu dzīvi. Tieši sakrālo dainu tekstu un dažādu pasaules mantru dziedāšana ir mans garīgais ceļš un spēka avots. Tāpēc organizēju sadziedāšanās, kur palīdzu cilvēkiem harmonizēt savu dvēseles pasauli un garīgi augt, izmantojot mūzikas, īpaši dziedāšanas, dziedinošo spēku,” atzīst psiholoģe, mūziķe, tautasdziesmu sadziedāšanās vadītāja Ieva Bērziņa.

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037124