Valkas novada Centrālās bibliotēkas apmeklētājiem jau ir iespējams saņemt lasīšanai 39 jaunās grāmatas. Tās izvēlētas, domājot par plašu lasītāju loku: ir gan daiļliteratūra, gan nozaru literatūra (grāmatas par vēsturi, psiholoģiju, uzņēmumu vadību, ceļojumu apraksti un ceļveži).

No visa grāmatu klāsta 19 grāmatas paredzētas bērnu un jauniešu vecuma grupai. Piedāvājam grāmatas lieliem un maziem lasītājiem: gan bilžu grāmatas, kas lasāmas kopā ar vecākiem, gan kino stāstus, gan jauniešu romānus.

Novada bibliotēkās jaunās grāmatas būs pieejamas pēc to centralizētās apstrādes un piereģistrēšanas elektroniskajā grāmatu kopkatalogā.

Bibliotēkas mājas lapā ir pieejami iegādāto grāmatu saraksti pa bibliotēkām (Valkas novada Zvārtavas un Sēļu bibliotēkas savu krājumu papildinās vēlāk, bet Lugažu bibliotēka vēl nav iesniegusi grāmatu sarakstu).

Papildus informācija:

Valkas novada centrālās bibliotēkas direktore Ginta Dubrovska (Tālr.:64724371)

Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne (Tālr.: 64707489, 29250086)