2018. gada 26. maijā plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (Mūkusalas ielā 3, 7. stāvā) notiks “Ģimeņu sestdienas” šīs sezonas noslēdzošais pasākums “Dodamies brīvdienās”. Ieeja bez maksas.

Vasara ir jau gandrīz klāt. Tūliņ būs klāt ilgi gaidītais brīvlaiks un bērni varēs nodoties daudzām un dažādām izpriecām. Kāds dosies uz laukiem pie vecvecākiem, kāds baudīs pilsētas kultūras pasākumus, kādam vasara būs neplānotu pārsteigumu pilna. Bet kā mēs paši savu brīvo laiku varam pavadīt piepildīti un interesanti? Varbūt tā būs laba grāmata, varbūt kāds paša veidots radošs darbiņš? Par to mūsu noslēdzošajā “Ģimeņu sestdienā” – par jaunākām, jautrākām un interesantākām grāmatām, ko lasīt brīvlaikā un radošā darbnīca bērniem.

Laipni gaidīsim sākumskolas vecuma bērnus kopā ar vecākiem.

*Pasākumā iespējama filmēšana un fotografēšana. Šie materiāli var tikt ievietoti sociālajos tīklos un citās publiskās tīmekļa vietnēs. Ja pret to iebilstat, lūdzam informēt pirms pasākuma.

Papildu informācija:

Ilze Marga

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

Latvijas Nacionālā bibliotēka

E-pasts: ilze.marga@lnb.lv