Šajā dienā šķirstīsim savu atmiņu fotoalbumu, kuru vēlamies papildināt arī ar jūsu uzņemtajām bildēm.

Mūsu draugi, lasītāji, apmeklētāji, valmierieši, pilsētas viesi, visi, kas nāk uz bibliotēku katru dienu vai tālumā ilgojas pēc Valmieras un tās Gaismas pils! Līdz 16.novembrim gaidām fotogrāfijas, kurās būtu redzama Valmieras integrētā bibliotēka dažādos gadalaikos un rakursos, jūsu mīļākie bibliotēkas stūrīši, Jūs, Jūsu ģimene un draugi mūsu telpās un pasākumos. Īpaši priecāsimies redzēt bildēs arī senāko bibliotēkas norīšu fotoliecības un citas Valmierā bibliotēkas ēkas visos laika posmos.

Dalieties ar savām fotogrāfijām mūsu Facebook kontā vai sūtiet uz bibl.info@va.lv.

Ja fotokartiņas glabājas Jūsu ģimenes fotoalbumā vienā eksemplāra, mēs bibliotēkā varam ātri ieskenēt tās un atdot bildes Jums atpakaļ.

Kopā veidosim mūsu svētku atmiņu albumu! Interesantāko darbu autorus gaida pārsteiguma balvas.

*Paturam tiesības iesūtītas fotogrāfijas izmantot publicitātes vajadzībām.