Piecu tīmekļsemināru sērijā tā dalībnieki tiks iepazīstināti ar palīgmateriālu Impact Playbook (tiek izstrādāts kopš 2015. gada), definējot atbildes uz jautājumiem: ko mēs saprotam ar ietekmi, kāpēc ir svarīgi domāt par savu ietekmi un kā vislabāk sākt to mērīt? Vebināros ar savu pieredzi ietekmes rokasgrāmatas Europeana Impact Playbook izmantošanā un ietekmes mērīšanā dalīsies speciālisti no dažādām Eiropas valstīm.

Vebināru cikla plāns:
• 2020. gada 30. septembris – ievads, ietekmes izpratne (reģistrēties);
• 2020. gada 28. oktobris – ietekmes novērtējuma izstrāde;
• 2020. gada 25. novembris – pareizu un noderīgu datu iegūšana;
• 2021. gada 27. janvāris – dalīšanās ar saviem ietekmes stāstiem;
• 2021. gada 24. februāris – kopsavilkums un procesa izvērtēšana.

Par ietekmes rokasgrāmatu
Europeana Impact Playbook ir ceļvedis, kas palīdzēs spert pirmos soļus ietekmes plānošanā, novērtēšanā un stāstu stāstīšanā. Ietekmes rokasgrāmatas pirmais un otrais posms ir publicēts tiešsaistē; trešais un ceturtais posms vēl ir izstrādes stadijā. Plašāka informācija pieejama Europeana Pro tīmekļvietnē.

Lai pievienotos vebināru sērijai, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas. Interesanti aicināti pievienoties arī “Ietekmes kopienai” (Impact Community).

Semināru cikls notiek projekta “Europeana Kopējā kultūra” (Europeana Common Culture) ietvaros un tā partneris ir arī Latvijas Nacionālā bibliotēka.

Papildinformācija