Latvijas sakrālā arhitektūra ir Eiropas kultūras vēstures sastāvdaļa. Ugāle, Ikšķile, Rubene, Borne, Valmiera, Turaida, Aglona … Šīs un daudzas citas vietas lepojas ar savu kultūrvēstures mantojumu – baznīcām un katedrālēm. Izstādi bagātinās tādi fundamentāli sakrālās arhitektūras pētījumi kā "Latvijas luterāņu baznīcas: vēsture, arhitektūra, māksla un memoriālā kultūra" 4. sējumos un "Rīgas dievnami: arhitektūra un māksla".

Ekspozīcijā aplūkojami iespieddarbi, kas pieejami Latvijas Universitātes bibliotēkā.

Iepazīties ar izstādes piedāvājuma klāstu aicināts ikviens interesents. Izstāde būs skatāma līdz 27. decembrim.

Latvijas Universitātes Bibliotēka ar projekta "e-Eiropa" pieteikumu Eiropas Komisijas izsludinātajā konkursā kļuvusi par vienu no deviņiem Latvijā apstiprinātajiem "Europe Direct" informācijas punktiem, kas informatīvi apkalpo Rīgas reģionu. Iepazīties ar informācijas punkta darbību var LU mājas lapā "http://www.lu.lv/biblioteka/e-Eiropa/".

Informāciju sagatavoja:
Mārīte Saviča