Semināri:

plkst. 12.00 – AS "Latvenergo" klientu portāla www.e-latvenergo.lv iespējas (iespēja ātri, ērti un bez komisijas maksas norēķināties par elektroenerģiju, iegūt informāciju par AS "Latvenergo" pakalpojumiem, uzdot jautājumus speciālistiem, iespēju elektroniskajā vidē pieteikt dažādus pakalpojumus, kā arī sekot līdzi jaudas palielināšanas vai jauna pieslēguma procesam.
plkst. 14.00 – SEB bankas piedāvātie e-pakalpojumi (internetbankas lietošana un iespējas, rēķinu apmaksa un dažādu pirkumu noformēšana ar interneta starpniecību, SMS banka, kontu atvēršana un informācija par jebkurām operācijām kontos, noguldījumiem un aizņēmumiem).
Katrs apmācības dalībnieks pirms apmācībām saņems izdales materiālu ar seminārā apskatāmo tēmu izklāstu.
Apmācības dalībniekiem ir bez maksas.

Aicinām visus Daugavpils iedzīvotājus piedalīties apmācību seminārā, kurš notiks 04.03.10 no plkst.12.00-15.00 Latgales Centrālajā bibliotēkā, 3.stāvā, Periodikas lasītavā, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī.

Informāciju sagatavoja:
Dzidra Stupāne