Plkst. 10.00 pirmsskolas izglītības iestādes "Pasaciņa" audzēkņiem dzejas spēle "Rudens ceļojums".
Plkst. 12.00 Raiņa muzejā "Jasmuiža" notiks Dzejas dienu sarīkojums "Kamēr āboli dārzā būkšķina…". Pasākumā piedalīsies dzejnieks Uldis Auseklis un literatūrvēsturniece Gaida Jablovska ar priekšlasījumu "Rainis septembrī". Sarīkojumā Gaida Jablovska un Raiņa muzeja "Jasmuiža" vadītāja Solvita Brūvere prezentēs grāmatu "Tu, mana jaunības zeme… Raiņa Jasmuižas cilvēki un norises". Būs iespējams iegādāties apgāda "Garā pupa" izdevumus.
Plkst. 14.00 Preiļu 1. pamatskolas sarīkojumu zālē sākumskolas skolēnu tikšanās ar dzejnieku Uldi Ausekli "Kamēr āboli dārzā vēl būkšķina…".
Plkst. 15.00 Preiļu galvenās bibliotēkas 2. stāva vispārīgajā lasītavā Dzejas dienu pasākums "…Esmu liels, melns kaķis ar diviem spārniem – Dzeju un Fotogrāfiju" – tikšanās ar dzejnieci Ingunu Būmani – Lūsi.

Informāciju sagatavoja:
Sigita Brice