Pirmās Kurzemes Dzejas dienas notika 1999. gadā Ventspilī, stafeti pārņēma Kuldīga, Talsi, Saldus un Liepāja, pēc tam aizsākās otrais aplis un šogad dzejas dienas atkal notiek Tukumā.

Tukumā ir sastopami daudz un spēcīgi dzejnieki un dzejnieces – personības, ar kurām vienmēr interesanti tikties, kurām katrai savs atšķirīgs rokraksts, savs dzīves skatījums, kas bagātina lasītāju.

Dzejas dienu atklāšana 13. septembrī pl. 11.00 notiks Katrīnas laukumā, bet pl. 12.30 Tukuma bibliotēkā būs Dinas Bitenas Sirmas dzejas grāmatas atvēršanas svētki un dzeju stunda bērniem – Tukuma bērnu bibliotēkā. Pl. 15.00 Pils tornī notiks dzejas stunda jauniešiem, Tukuma ledus hallē pl. 15.00 – "Vārda maģija", kur piedalās Agita Dragūna, bet pl. 16.00 Tukuma bibliotēkā – "Laikmets dzeja". Tukuma ledus halles konferenču zālē pl. 18.00 notiks dzejas dienu noslēguma pasākums.

Pasākumos piedalīsies dzejnieki no Tukuma, Talsiem, Kuldīgas, Ventspils, Liepājas un Saldus.

Informāciju sagatavoja:
Aiga Priede
Tukuma pilsētas Domes sabiedrisko attiecību speciāliste