9. septembrī plkst. 12:00 Bērnu bibliotēkā "Zīlīte" notiks Bērnu dzejas svētki. Jau tradicionāli ikgadējās dzejas dienas Daugavpilī tiek atklātas Bērnu bibliotēkā. Šogad bērni varēs tikties ar bērnu dzejniekiem: L. Vasaraudzi, J. Golubevu, S. Volodjko, S. Milaševiču, u.c. S. Milaševiča prezentēs savu jauno dzeju krājumu bērniem. Savu dzeju pirmoreiz publikas vērtējumam nodos jaunais dzejnieks Germans Bļums.
10. septembrī plkst. 17:00 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā uz latgaliešu dzejas vakaru: "Tik skaidrā volūdā.." tiek aicināti interesenti, gan tie, kas raksta dzeju, gan tie, kas grib dzirdēt skanīgo latgaļu valodu. Būs iespēja tikties ar A. Rancāni, V. Lukaseviču, J. Riučānu, O. Orlovu u.c., klausīties dzejnieku autorlasījumus, vakara muzikālo daļu kuplinās pazīstamu latgaliešu grupu solisti.
Pilsētā un novados notiks plašs dzejas dienu aktivitāšu klāsts, ar kuru var iepazīties plānā.

Informāciju sagatavoja:
Dzidra Stupāne