2014. gada 1. novembrī plkst. 15:00 ģimenes un atpūtas centrā “Lido” (Rīgā, Krasta ielā) notiks Diānas Andersones gardumu grāmatiņas “Piparkūciņš” atklāšanas svētki.

Šajā burvīgajā svētku pēcpusdienā bērnus izklaidēs balonmeistars Zigmārs Atvars, veidojot jautrus balonu dzīvnieciņus un dziedātāja Katy Tindemark, priecējot atnākušos ar visiem tik mīļām bērnu dziesmiņām. Par bērnišķīgi nebēdnīgu pasākum atmosfēru un rotaļām parūpēsies pasākuma vadītājs Aivars Augustāns un bērnus priecēs “Piparkūciņa” autore Diāna Andersone.

Piparkūkas, rotaļas, baloni, zīmēšana ir tikai daļiņa no visas svētku burvības, kuru varēs izbaudīt sestdienas pēcpustdienā, tāpēc mīļi aicināti visi, visi lieli un mazi, lai nedaudz atpūstos no darbīgās ikdienas un iegrimtu pasākā, rotaļās un bērnu dziesmās!

Uz tikšanos sestdienas pēcpusdienā, pulkstens 15:00, atpūtas centrā “Lido” Krasta ielā, pie mazās skatuves!

Papildu informācija:
Aivars Augustāns