Ulbrokas bibliotēkas jaunizveidotā tīmekļa vietne ulbrokasbiblioteka.lv tonāli palāgota Ulbrokas bibliotēkas interjeram. Galvenā lapa ietver jaunumus, notikumus un aktualitātes, bet apakšsadaļu izkārtojumam tiek ieturēts režģa princips, lai jebkura vecuma lietotājs spētu viegli uztvert un orientēties mājaslapas struktūrā un spētu atrast sev tik ļoti nepieciešamo informācijas avotu vai resursu.

Mājaslapā atrodama informācija par bibliotēkas vēsturi, pasākumiem un projektiem, dokumentiem u.c. Īpaši atdalīta sadaļa ir bērniem / jauniešiem, kura ne tikai ietver grāmatu un žurnālu apskatu, bet arī bibliotēkas piedāvātās tematiskās ekskursijas un tiešsaistes nodarbības.

Apkopota arī informācija par skolu bibliotēkām un to kontaktiem.

Pieminēšanas vērta ir novadpētniecības sadaļa, kura vēl pašreiz ir izstrādes procesā, bet pamata struktūra ir izveidota. Tā ietvers sevī ļoti lielu informācijas daudzumu un būs noderīga ne tikai novada iedzīvotājiem, bet arī skolēniem mācību procesā un pedagogiem mācību materiālu izstrādē.

Vietnē atrodams elektroniskais katalogs vieglākai un ērtākai grāmatu atlasei – rezervēšanai, pagarināšanai.

Pirmo reizi reprezentatīvie materiāli ietver tematisko suvenīru piedāvājumu.

Kontaktu sadaļā atrodami darbinieku kontakti, darba laiki, kā arī ievietota karte, ar kuras palīdzību viegli aktivizēt navigācijas programmu ātrākai bibliotēkas atrašanai.

Interneta vietne tapusi sadarbībā ar SIA “Blondepro”.

 

Informāciju sagatavoja:
Ulbrokas bibliotēka