Plkst.17.00 apmeklētāji aicināti piedalīties ekskursijā “Iepazīsti bibliotēku!” un uzzināt vairāk par bibliotēkas daudzveidīgajiem pakalpojumiem un plašo literatūras krājumu, apskatīt to, kas ikdienā lasītājam nav pieejams.

Jaunumu dienā var izmantot vēl vienu iespēju – apmācības “Mana bibliotēka: e-katalogs, grāmatu rezervēšana un pagarināšana internetā”. Aicināts jebkurš interesents no plkst.12.00 līdz 18.00 katrā pilnā stundā.

Pakalpojums “Mana bibliotēka” sniedz vairākas priekšrocības, un tās var izmantot jebkurš reģistrēts  lasītājs, bibliotēkā saņemot autorizācijas datus. Lasītājs tiešsaistē var rezervēt sev grāmatu, pagarināt lietošanas termiņu, pierakstīties elektroniskajā rindā, ja grāmata izsniegta citam lasītājam, pārraudzīt savus datus, piemēram, kādas grāmatas izlasītas, uzdot jautājumu bibliotekāram.

Kaut arī vasara pašā plaukumā un tik daudz citu vilinājumu, tomēr ļoti ceram, ka ir  iespējams atlicināt kādu brīdi arī lasītpriekam.