Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas ietvaros 9. novembrī plkst. 16:30 aicinām mazos lasītājus uz Krēslas stundas pasākumu bērniem. Sveču gaismā ieklausīsimies grāmatas “Vafeļu sirds” fragmenta lasījumā un pārrunāsim tēmu – draudzība grāmatās. Spēles un radošas aktivitātes mājīgā atmosfērā!

Plkst. 18:00 Krēslas stundas pasākums pieaugušajiem – “Draudzība Ziemeļos”.
Krēslas stunda ir pasākums Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas ietvaros, kad gada vistumšākajā laikā vairākos tūkstošos publiskajās un arī skolu bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaicīgi tiek iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata. Šogad tas būs fragments no Islandiešu sāgām (Egila sāga).

Pasākuma otrajā daļā tiksimies ar studenti, topošo angļu-skandināvu filoloģi Undu Paulu Laubergu.

Ikviens interesents ir aicināts uz sarunu par pieredzi, darbu un dzīvi Norvēģijā.

Ziemeļvalstu nedēļas laikā, no 9. Līdz 15. novembrim, Cēsu Centrālajā bibliotēkā būs apskatāma Undas Paulas Laubergas fotoizstāde “Pie trejdeviņiem fjordiem”.