Projekta “Katram sava Rīga” ietvaros 2014. gada 10. maijā notiks ceļojums “Saldā Rīga, smalkā Rīga”.

Programmā:
•    Plkst.12:00 Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā ( Alberta iela 12–9) akcijas – ceļojuma sākums. Pieņemšana pie Princeses un stāsts par Rozentālu ģimenes viesību un ikdienas dzīves stilu.
•    Ceļojums pa vietām, kas saistās ar salonu kultūras veidošanās – Grosvaldu nams, Brigaderu nams, Ķeniņa skola, Eglīšu dzīvoklis
•    Akuratera mājas smalkais stils…
•    Stāsti par Preses un citām ievērojamām ballēm, saldumiem un kārumiem.
•    Čakiskā pavārgrāmata… – noslēgums 15:30 Aleksandra Čaka memoriālajā dzīvoklī – muzejā (Lāčplēša iela 48/50 dz.14). Iespēja iegādāties firmas Skrīveru mājas saldējums gatavoto saldējumu.

Biļetes cena – EUR 6.00

Uzziņas un pieteikšanās ceļojumiem: 26703293 (projekta vadītāja) vai katram_sava_riga@inbox.lv
Biļešu iepriekš pārdošana Andreja Upīša memoriālajā muzejā.
Informācija:  http://memorialiemuzeji.lv/katram-sava-riga/

Projektu “Katram sava Rīga” atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas Dome.

Papildinformācija