No 22.-28.aprīlim Baložu bibliotēka piedāvā dažāda veida iniciatīvas un aicina tajās piedalīties ikvienu grāmatu draugu. 24.aprīlī 11.00 notiek ikmēneša pasākums pašiem mazākajiem – Ķiparu piparu rīta stunda.

25.aprīlī plkst. 17.00 Baložu bibliotēkā aicina uz tikšanos ar žurnālisti un rakstnieci Ingu Jērumu.  Plašākam lasītāju lokam viņa pazīstama ne tikai ar saviem kriminālromāniem (ar pseidonīmu Margarita Grietēna) – palaikam viņa pievēršas spilgtām teātra un kino mākslas personībām. Lielu popularitāti ir ieguvusi grāmata par Valmieras teātra aktrisi Regīnu Devīti “No Zentas līdz Zentai”, kā arī grāmata par Ilzi Vazdiku, ilggadējo Dailes teātra aktrisi, – “Ilze Vazdika. Saldā katorga”. Nesen izdota viņas jaunākā grāmata “Teātra bērni” – 27 personību (aktieru bērnu, mazbērnu) portretējumi.

27.aprīlis 10.00 Baložu bibliotēkā tikšanās ar uztura speciālisti Astru Sabuli lekciju cikla “Veselīgs uzturs” ietvaros.

Uz tikšanos bibliotēkā!