Šogad tās vadmotīvs – “Informēts un vesels”. Aicinām šajā nedēļā apmeklēt bibliotēkas darbinieku piedāvāto daudzveidīgo pasākumu klāstu:

• 23. aprīlī Cēsu novada bērnu un jauniešu Grāmatu svētki (vairāk informācijas šeit)
  • 25. aprīlī Bibliotēku nakts Cēsīs 2014 (vairāk informācijas šeit)

Klasēm pēc pieprasījuma, atbilstoši vecuma grupām Bērnu literatūras nodaļas darbinieki organizē literāro stundu “Pasaku ķēniņš – Jānis Širmanis” un grāmatu apskatu “Oriģinālliteratūra bērniem un pusaudžiem 2013”.

Gan pieaugušo, gan bērnu literatūras nodaļās ir apskatāmas 12 literatūras izstādes. Ar Bibliotēku nedēļas tēmu saistīta izstāde “Dzīvosim veselīgi!”, bet izstādē “Pie mums Bibliotēku naktī” varēs vairāk uzzināt par mūsu lektoriem, viesiem, plānotajām aktivitātēm. Jauno grāmatu izstādē 25. un 26. aprīlī varēs iepazīties ar bibliotēkā saņemtajām jaunajām grāmatām, uz interesējošajām grāmatām – pierakstīties.

Aicinām apmeklēt Bibliotēku nedēļas pasākumus, tie visi notiek bez ieejas maksas. Gaidām!

Plašāku informāciju skatīt šeit