Konferencei klātienē sekos ap 100 bibliotēku nozares pārstāvju. Pārējiem interesentiem piedāvājam iespēju konferencei pievienoties tiešsaistē.

Konferences tiešsaistes nodrošināšanai tiks izmantots Microsoft jaunās paaudzes komunikāciju risinājums Lync, kas sniegs iespēju ne tikai vērot konferences norisi, bet arī iesaistīties diskusijās, iesūtot jautājumus konferences organizētājiem.

Tiešsaiste būs pieejama konferences norises laikos 13. un 14.oktobrī.

Konferences programma.

Lai pievienotos konferences tiešsaistei internetā, lūdzam sekot šai saitei: https://join.microsoft.com/meet/v-ojarsg/N44KWWF3

Otra iespēja – iezvanīties: +37167046555 (Konferences ID: 70837217)

Instrukcija par pieslēgšanos konferences tiešsaistei.

Ja pieslēgšanās laikā rodas tehniskas dabas jautājumi, sazinieties ar Jāni Ziediņu ar e-pasta vai Skype starpniecību:

janis.ziedins@kis.gov.lv

Skype: janiszie

Konferenci “Bibliotēka. Sarunas par vērtībām” organizē publisko bibliotēku attīstības projekts “Trešais tēva dēls”.