2015. gada 22. maijā plkst. 16.00 Jēkabpils pilsētas Bērnu bibliotēkas pagalmā (Jēkabpilī, Pasta ielā 39) aicinām uz bibliotekāru un lasītāju saietu “Randiņš ar lasītāju”.

Jau ceturto gadu Jēkabpils pilsētas bibliotēka svin Emīlijas dienu, kuras nosaukums radies, pateicoties pirmajai bibliotēkas pārzinei Emīlijai Grāmatniecei. Šajā dienā esam atcerējušies bibliotēkas vēsturi, tikušies ar bijušajiem bibliotēkas darbiniekiem, rīkojuši izstādes.

Šogad Emīlijas dienu vēlamies veltīt mūsu lasītājiem un tā notiks ārpus bibliotēkas telpām. Bibliotēkā katru dienu ierodas ap 150 apmeklētājiem. Esam pateicīgi visiem par ierosinājumiem, jautājumiem, pasākumu apmeklējumiem un mums uzticētajiem stāstiem.

Tiekamies 22. maijā plkst.16 Bērnu literatūras nodaļas (Bērnu bibliotēkas) pagalmā, Pasta ielā 39. Līdzi ņemiet labu garastāvokli, tikšanās prieku un jaunas idejas! Kopā sajutīsimies zinoši, gudri un varoši!

Ziņu sagatavoja:
Sandra Miņkova