Līdz šim bibliotēkai nebija tīmekļa vietnes, tagad tādu izveidojis šovasar bibliotēkā nodarbinātais Iecavas vidusskolas audzēknis Ričards Dūmiņš. Vietnes adrese: iecavasbiblioteka.weebly.com.

Puisis „Bauskas Dzīvei” atklāj, ka šī ir viņa pirmā patstāvīgi izveidotā mājaslapa. Rudenī Ričards mācīsies 9. klasē, un ikdienā datoru un internetu izmanto mācībām un izklaidei. Bibliotekāre informē, ka vietnē var pieteikties jaunam pakalpojumam – grāmatu piegādei mājās. Šonedēļ Ričardu darbā bibliotēkā nomainīs cits skolēns, kuram plānots uzticēt ievadīt datorā dārzkopes Dainas Rudzītes pierakstus par Iecavas objektiem un vēsturiskiem notikumiem.

Iecavas novadā šovasar darbā dažādās iestādēs ar nepilnu darba laiku, saņemot minimālo atlīdzību no pašvaldības, iesaistīti teju pussimt skolēnu.