Titulu “Videi draudzīgākā bibliotēka” ieguva Lādezera (savāktas 1028 baterijas), Viļķenes (961) un Katvaru bibliotēka (409). Pie titula Aktīvākais bateriju iesniedzējs tika Dace Gaile (Lādezera bibl.), Liene Šmite (Alojas bibl.) un Austris Baumanis (Korģenes bibl.). Starp aktīvākajiem bateriju iesniedzējiem arī Markuss Zvīnis (Viļķenes bibl.), Raivis Daņķēns (Katvaru bibl.), Nadežda Zepa (Stienes bibl.) un Anna Grasberga (Vitrupes bibl.). Apbalvošana notiks Limbažu, Alojas un Salacgrīvas novada publisko bibliotēku darbinieku seminārā 23. februārī. Nosauktie konkursa dalībnieki novados balvas saņems ar sava bibliotekāra starpniecību. Konkursā LGB piedalījās 13 cilvēku. Visvairāk izlietoto bateriju atnesa limbažnieki Ilze Ozoliņa-Bērziņa, Iveta Rudzīte un Andris Ozoliņš. Ar šiem cilvēkiem par balvu saņemšanu sazināsimies individuāli. Savāktās baterijas tiks nodotas SIA Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija.

Konkurss “Šķirot ir stilīgi” ir sabiedrības informēšanas projekta par Eiropas Savienības jautājumiem “Seko EKO” noslēguma aktivitāte. Projektu finansē Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, kas kopš 2010. gada janvāra koordinē ESIP darbību 32 Latvijas pilsētās.