Viesus un svinības organizēja Kandavas novada Kultūras pārvalde, aktīvi iesaistoties dzejniecei Maijai Laukmanei. Apsveicēju un viesu pulkā bija literatūrzinātnieks Ilgonis Bērsons, Latvijas Universitātes profesore Inta Druviete, vēsturnieks un novadpētnieks Sigurds Rusmanis, literatūrzinātniece Gundega Grīnuma, Rīgas Tehniskās universitātes muzeja vadītāja Alīda Zigmunde, žurnāliste Inta Kārklņa, pārstāvji no Kandavas novada muzeja, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas, Talsu novada muzeja, Talsu Galvenās bibliotēkas.

Ja ierasts, ka svinību viesi apdāvina  gaviļnieku, tad šoreiz, Mīlenbaha dzimšanas dienā, katrs dzimšanas dienas viesis varēja saņemt dāvanu, Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītājas Ziedītes Začestes sarūpēto muzikālās mistērijas “Piederība” ( mūz. J.Lūsēns / teksts M.Laukmane ) audioierakstu – kura stāsta galvenie varoņi ir  valodnieks, Latviešu valodas vārdnīcas sastādītājs Kārlis Mīlenbahs, viņa sieva Marija Mīlenbaha.

Piemiņas brīdis pie K.Mīlenbaha atdusas vietas notika pirmo reizi, jau ar norunu, ka arī nākamajā gadā neaizmirsīsim sveikt un pieminēt izcilo jubilāru.