Visām Latvijas grāmatu izdevniecībām būs iespēja bez maksas ievietot ziņas par saviem autoriem “Autorziņu” sadaļā, iesniegt savas aktuālās oriģinālliteratūras un populārzinātniskās grāmatas uz recenzēšanu mūsu radošās komandas blogeriem “Recenziju” sadaļā, kā arī iesūtīt mums speciāli sagatavotas anotācijas, kas atvieglotu lasītājiem orientēšanos plašajā grāmatu piedāvājumā.

Tāpat apkoposim vienā kalendārā visus ar literatūru saistītos pasākumus, neatkarīgi no izdevniecības lieluma vai piederības Latvijas Grāmatizdevēju asociācijai.

Cita starpā tiks sniegts informatīvais atbalsts neatkarīgajiem grāmatu blogeriem, ka arī palīdzēsim grāmatu izdošanā un mārketingā neatkarīgajiem autoriem.

Ar Latvijas publiskajām bibliotēkām paredzam ciešu sadarbību informācijas apmaiņā un interesantu pasākumu (prezentāciju, lekciju, radošo meistarklašu, autoru intervēšanu u.c.) nodrošināšanā, kur esam uzkrājuši pieredzi kopš 2012. gada februāra.

 

Papildu informācijai:
Arvīds Deģis
Galvenais redaktors, rakstnieks un Latvijas Kultūras akadēmijas maģistratūras programmas “Kultūras menedžments un radošās industrijas” students
E-pasts: sadarbibai@lasu.lv
Tālr.: 27088687