No padomes sastāva svītrota bijusī Latvijas Nacionālās kultūras padomes priekšsēdētāja Dace Džeriņa un bijušais Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Kārlis Leiškalns (TP).

Padomes sastāvā iekļauts pašreizējais Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Guntis Bērziņš (JL) un Latvijas Nacionālās kultūras padomes priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte.

Saskaņā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta īstenošanas likuma 3.panta otrajā daļā noteikto projekta īstenošanu uzrauga Ministru kabineta izveidotā Uzraudzības padome sešu cilvēku sastāvā. Uzraudzības padomi vada finanšu ministrs. Uzraudzības padomē ir iekļauts Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs, Latvijas Nacionālās kultūras padomes priekšsēdētājs, Rīgas Domes pārstāvis un Latvijas Nacionālās bibliotēkas atbalsta biedrības pārstāvis.

Emīlija Kozule LETA