Kā zināms, 21. oktobrī apgāds Zvaigzne ABC atvēra pirmo grāmatu outlet Latvijā, izveidojot radikāli jaunu grāmatu tirdzniecības segmentu, kas veicina grāmatu pieejamību daudz lielākai sabiedrības daļai.
 
"Grāmatu outlet ideja ir ļoti veiksmīga, par ko liecina realizēto grāmatu apjoms un citu izdevniecību lielā interese par savu grāmatu un žurnālu pārdošanu mūsu veikalos. Jau esam uzsākuši sadarbību ar vairākām grāmatu izdevniecībām, kā arī ar žurnālu izdevniecību "Žurnāls Santa", un esam atvērti citiem sadarbības projektiem," stāsta Apgāda Zvaigzne ABC valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka.
 
Apgāds Zvaigzne ABC ir lielākais grāmatu izdevējs Latvijā ar visplašāko grāmatu veikalu tīklu. Apgāda Zvaigzne ABC darbības virzieni ir daiļliteratūras izziņas literatūras, bērnu literatūras un mācību grāmatu izdošana un tirdzniecība.
 
Šobrīd apgādam Zvaigzne ABC ir 23 grāmatu veikali – seši Rīgā, pārējie dažādos Latvijas novados.
 
Apgāds Zvaigzne ABC regulāri piedalās grāmatu un izglītības jomai veltītajās izstādēs Rīgā, un citās valstīs – Baltijas grāmatu gadatirgos Viļņā un Tallinā, starptautiskajos Grāmatu gadatirgos Frankfurtē, Londonā, Boloņā un citur.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Kristīne Stepiņa
Apgāda Zvaigzne ABC sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 29250261