Nominācijā “Tu esi pamanīts” tiem kultūras darbiniekiem, kuriem gads bijis ļoti sekmīgs un veiksmīgs, tika apbalvoti – Ilma Ābolte, Saldus pilsētas bibliotēkas Pieaugušo lietotāju daļas vadītāja, lasītāju kluba “Saldus vakari” vadītāja; Dace Kalniņa, Ošenieku bibliotēkas vadītāja un citi kultūras lauciņa kopēji.

Kultūras cilvēki paši bija ieteikuši apbalvošanai kolēģus nominācija “Labs kolēģis”. No bibliotekāru saimes, kā labs kolēģis tika ieteikti un balvu saņēma – Aija Pelīte, Saldus pilsētas bibliotēkas Galvenā metodiķe; Anita Grīsle, Saldus pilsētas bibliotēkas Informācijas resursu attīstības nodaļas vadītāja; Natālija Solovjova, Saldus pilsētas bibliotēkas Komplektēšanas un apstrādes daļas vadītāja; Ligita Popsujēviča, Lutriņu bibliotēkas vadītāja; Ilma Ābolte, Saldus pilsētas bibliotēkas Pieaugušo lietotāju daļas vadītāja; Gunta Žuravļova, Saldus pilsētas bibliotēkas bibliotekāre; Mārtiņš Lagzdons, Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra vadītājs; Ilze Lāma, Saldus pagasta bibliotēkas vadītāja. Bibliotēku darbinieki balvā saņēma braucienu uz teātra izrādi Rīgā. Sumināja arī kolēģus, kuri 2011. gadā uzsākuši darbu kultūras jomā, kā arī nominācijā “Augsti izglītots kultūras darbinieks” tika sumināti cilvēki, kuri ieguvuši augstāko izglītību laika posmā no 2010. gada Kultūras darbinieku svētkiem.

Gaidītākais notikums un pasākuma kulminācija bija Goda nosaukuma “Saldus novada gada kultūras darbinieka 2011” balvas ieguvēja paziņošana. Ekspertu komisija šajā gadā balvu piešķīra Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra vadītājam Mārtiņam Lagzdonam. Balvā tika pasniegta SEB bankas naudas balva, ziedi un pateicības raksts.