2010. gada 4. novembrī  plkst.18.00, Ventspils Rakstnieku mājā Andris Akmentiņš – dzejnieks, prozaiķis, tulkotājs un reklāmas speciālists uzstāsies kā dziesmu autors un izpildītājs, piedāvājot ieskatu koncertprogrammā “Sirsniņa viegliņa”. 

 

Koncertprogrammā “Sirsniņa viegliņa” skan liriska, dzīva, akustiska bard & blūz mūzika. Ar koncertprogrammu Andris Akmentiņš jau uzstājies Rīgā, skatuvē “Degunradzis” un citur.

 

Andris Akmentiņš līdzās literārajai darbībai arī komponē dziesmas un raksta dziesmu tekstus. Viņš ir dziesmu tekstu autors Leļļu teātra izrādei “Zanzibāras lidojums”, Valmieras teātra izrādei “Nezinītis”, bērnu uzvedumam “Ieskandini Rīgu”. Piedalījies dzejas, mūzikas un citās mākslas akcijās.

 

Tikšanās  ar Andri Akmentiņu notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda finansētā projekta “Modini vārdu 2010./2011.gada radošā sezona” ietvaros. Projektu, kura mērķis ir sekmēt un attīstīt literāro jaunradi un radošumu, īsteno Ventspils bibliotēka sadarbībā ar Rakstnieku māju. Projekta gaitā līdz šim ir notikušas vairākas tikšanās, darbu lasījumi un sarunas.

Ieeja uz pasākumu bez maksas.