Plkst. 15:00 Reto grāmatu un rokrakstu lasītavā (5. stāvā, 534. telpā) tiks atklāta A. Apīņa piemiņas plāksne.

Plkst. 15:30 pasākuma turpinājums 11. stāvā (korē). Šeit tiks demonstrēta A. Apīņa dzīvei un darbībai veltīta videoprezentācija (sagatavojuši LNB darbinieki: Lilija Limane (saturs, teksts), Augusts Zilberts (teksta redakcija, aizkadra balss), Renarts Braufmanis (audio), Toms Taukulis (video)).

Plkst. 16:30 būs klausāma A. Apīņa laikabiedru, bijušo kolēģu un studentu “Runas stunda”.

Priecāsimies par ikvienu, kas šo norisi pagodinās ar savu klātbūtni, bet īpaši pateicīgi būsim tiem, kas par savu ierašanos rīkotājiem telpas labākas iekārtošanas nolūkā paziņos iepriekš: dace.resele@lnb.lv, inara.klekere@lnb.lv; 26345777.

Priecāsimies par ikvienu, kas šo norisi pagodinās ar savu klātbūtni, bet īpaši pateicīgi būsim tiem, kas par savu ierašanos rīkotājiem telpas labākas iekārtošanas nolūkā paziņos iepriekš:dace.resele@lnb.lv(link sends e-mail), inara.klekere@lnb.lv(link sends e-mail); 26345777.Ceturtdien, 24. martā, plkst. 15:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks LNB Reto grāmatu un rokrakstu nodaļas dibinātāja un ilggadēja vadītāja, grāmatniecības un literatūras vēsturnieka Alekseja Apīņa (25.03.1926.–10.12.2004.) 90. jubilejai veltīts piemiņas pasākums.

Priecāsimies par ikvienu, kas šo norisi pagodinās ar savu klātbūtni, bet īpaši pateicīgi būsim tiem, kas par savu ierašanos rīkotājiem telpas labākas iekārtošanas nolūkā paziņos iepriekš: dace.resele@lnb.lv (link sends e-mail), inara.klekere@lnb.lv (link sends e-mail); 26345777.