IZSTĀDES

Līdz 28.oktobrim – izstāde “Vizītkarte”: valcēniešu atpazīstamības apliecinājums 20.gs. sākumā.

Līdz 21.oktobrim (novadpētniecības stendā) – izstāde “Rakstniece no Rikandas krastiem. Vija Upmale”.

No 2.līdz 28.oktobrim – izstāde “Bonjour!”:  franču literatūras pērles.

No 23.oktobra (novadpētniecības stendā)  – izstāde “Valcēnieša Artura Gobas 85 gadskārtu lokos”.

PASĀKUMI

27.oktobrī (pl. 15.00) Jāņa Tomaševska grāmatas “Neatkarības čuksti: Latviešu pagaidu nacionālās padomes vēsture” atvēršana.

28.oktobrī (pl. 12.00) “Artura pēcpusdiena”: dzejnieka un publicista Artura Gobas 85 gadu jubilejas pasākums.

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

21.oktobrī (pl.11.00 – 12.00) pasākums pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Bērnu rīts”.

No 25. līdz 27.oktobrim (pl.14.00 – 16.00) satikšanās un darbošanās ar Artura Gobas dzejoļiem “Ar labiem draugiem spēlēties”.

Valkas novada Centrālā bibliotēka

biblioteka.valka.lv