No 7.-13.decembrim Jelgavas pilsētas bibliotēkās norisināsies “Aizmāršīgo lasītāju dienas”, kurās varēs nodot grāmatas bez kavējuma naudas maksas. Nepalaid garām iespēju, kuru bibliotēkas piedāvā reizi gadā.  Tiekamies bibliotēkās!No 7.-13.decembrim Jelgavas pilsētas bibliotēkās norisināsies “Aizmāršīgo lasītāju dienas”, kurās varēs nodot grāmatas bez kavējuma naudas maksas. Nepalaid garām iespēju, kuru bibliotēkas piedāvā reizi gadā.  Tiekamies bibliotēkās!No 7.-13.decembrim Jelgavas pilsētas bibliotēkās norisināsies “Aizmāršīgo lasītāju dienas”, kurās varēs nodot grāmatas bez kavējuma naudas maksas. Nepalaid garām iespēju, kuru bibliotēkas piedāvā reizi gadā.  Tiekamies bibliotēkās!No 7.-13.decembrim Jelgavas pilsētas bibliotēkās norisināsies “Aizmāršīgo lasītāju dienas”, kurās varēs nodot grāmatas bez kavējuma naudas maksas. Nepalaid garām iespēju, kuru bibliotēkas piedāvā reizi gadā.  Tiekamies bibliotēkās!