Aicinām pievērst uzmanību tekstiem, valodas zīmēm un to novietojumam vidē, nejaušības spēkam, kas liek pasmaidīt par autora tīšu vai nejaušu radošumu. Konkursā aicinām piedalīties gan pieaugušos, gan jauniešus, iesūtot fotogrāfiju kopā ar stāstu. Pieteikumus gaidīsim līdz 18. novembrim uz e-pastu: evd@valoda.lv

Nu jau ir kļuvis par tradīciju, ka iesūtītie labākie darbi fotoizstādes veidā apceļo Latviju un priecē skatītājus un lasītājus ar radošumu un neierastu lingvistisku skatījumu.

2017. gada darbus “Kļūdies tā, lai citiem prieks” oktobrī varēs aplūkot Tukuma bibliotēkā un tā katru mēnesi citā bibliotēkā līdz pat 2020. gada janvārim.

Esiet vērīgi un saskatiet sev apkārt esošās lingvistiskās zīmes, nofografējiet tās un aprakstiet savos stāstos.

Konkursa nolikumu un pieteikumu anketu meklējiet Latviešu valodas aģentūras mājaslapā www.valoda.lv .

Vairāk informācijas pa e-pastu: velga.licite@valoda.lv vai pa tālruni 67201684.

Papildu informācija:
Velga Līcīte-Meldere
Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja

Tālr.:  67201684
E-pasts: velga.licite@valoda.lv