Aicinām ikvienu pagasta iedzīvotāju palīdzēt noorganizēt vakara pasākumu! Jūs varat padalīties ar bērnības dienu rotaļlietām, jaukām fotogrāfijām no bērnības laikiem, varbūt kādai māmiņai saglabājušās mazulīšu drēbītes vai citas ar zīdaiņiem saistītas lietas. Protams būsim priecīgi par šūpulīšiem no dažādiem laikiem. Pie šūpulīšiem varam droši pieskaitīt arī bērnu ratiņus.

Aicinām atcerēties vārdus, kas doti Liezēres pagasta iedzīvotājiem dažādos laikos. Lai veidotu apkopojumu par šo tematu, ziņas par vārdiem lūdzam iesniegt Liezēres bibliotēkā gan Ozolos, gan Liezērē. Varat izmantot arī e-pastu liezeresbiblioteka@inbox.lv  pierakstot  vēstules tematu – vārdi Liezērē. Iesniegšanas datums 2.maijs.

Kas gan būtu šūpulis bez šūpuļdziesmas! Aicinām šūpuļdziesmu zinātājus un dziedātājus aktīvi piedalīties Muzeju nakts priekšvakarā!

Šūpo mani māmuliņa,

Vālodzītes šūpulī.