Šogad balvu atbalsta LEGO fonds, kas ir daļa no fonda kampaņas Build a World of Play. LEGO fonda mērķis ir nodrošināt, lai bērniem visā pasaulē būtu visas iespējas mācīties rotaļājoties, kas viņos attīsta būtiskas prasmes, lai viņi varētu attīstīties dzīvē un pilnībā izmantot savu potenciālu.

Skaties vebināra Build a World of Play ierakstu.

Ar šo atbalstu balvu ieguvēji tiks aicināti piedalīties NEXT LIBRARY® 2023 — starptautiskajā bibliotēku profesionāļu, novatoru un lēmumu pieņēmēju sanāksmē, ko organizē Orhūsas publiskās bibliotēkas Dānijā.

Balva publiskajām bibliotēkām, kas ļauj mācīties rotaļājoties, ir paredzēta, lai parādītu programmas un aktivitātes, kas veicina bērnu holistisku attīstību, iemāca būtiskas prasmes un uzlabo labklājību visa mūža garumā.

“Spēle” var nozīmēt dažāda veida pieredzi, sākot no rotaļām, kas bērniem sniedz brīvību izpētīt un atklāt ar minimāliem ierobežojumiem, līdz spēlei, kas ir vairāk vadīta vai strukturēta. Spēlē var būt rotaļlietas, ikdienas priekšmeti vai tehnoloģijas, vai arī tā var notikt bez jebkādiem priekšmetiem, piemēram, iesaistot tikai iztēli vai izdomājumus. Programmas un aktivitātes var ietvert jebkura vecuma un spēju bērnus, kā arī citus ģimenes locekļus, aizbildņus un aprūpētājus.

EIFL aicina: pastāstiet mums savu stāstu un piesakieties EIFL publisko bibliotēku inovācijas balvai! Pieteikumi tiks pieņemti angļu, franču, krievu un spāņu valodās. Termiņš ir 2022. gada 14. novembris.

Ko iegūs laureāti?

• Katrs uzvarētājs saņems trofeju un balvu 1500 ASV dolāru apmērā, kas paredzētu, lai turpinātu darbu un mācot bērnus rotaļās.
  • Pārstāvis no katras uzvarējušajām bibliotēkām piedalīsies NEXT LIBRARY® 2023 (2023. gada 14.–16. maijā) un kopā ar Orhūsas publiskajām bibliotēkām un LEGO fondu veidos sesiju publiskajā bibliotēkā un kultūras centrā Dokk1 Orhūsā, Dānijā.
  • Starptautiskā publicitāte – EIFL plaši dalīsies ar jūsu stāstu, izmantojot savus reklāmas kanālus.

Piesakies:
Angļu / franču / krievu / spāņu veidlapas (Piezīme: sīkāka informācija un pieteikuma veidlapas franču, krievu un spāņu valodā būs pieejamas nedēļā no 19. līdz 23. septembrim.)

Vairāk par iepriekšējo gadu laureātiem.

www.eifl.net