RDA ir aprakstošās kataloģizācijas standarts, kas piedāvā noteikumus un vadlīnijas metadatu veidošanai. Tas dod  iespēju piemērot bibliotēku un potenciāli citu atmiņas institūciju veidotos datus izmantošanai tīmeklī un saistīto datu vidē, veicino to draudzīgāku izmantošanu arī pētniecībā un izglītībā.

Datums: 2016. gada 23. maijs.

Vieta: Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrs, Rīga, Mūkusalas iela 3.

Dalības maksa: 20 EUR (ietver semināru un kafijas pauzes, nav iekļautas pusdienas).

Semināra tēmas ietver RDA ieviešanas pieredzi un problēmas Eiropā, īpaši Baltijā un Austrumeiropā; starptautiskos aspektus  RDA pārvaldībā un vadības struktūrā, kā arī RDA potenciālu kļūt par starptautisku de facto standartu atmiņas institūciju kontekstā.

Lektori: Simon Edwards (EURIG valdes priekšsēdētājs), Gordon Dunsire (RDA koordinācijas komitejas priekšsēdētājs), Alan Danskin (EURIG priekšsēdētājs).

Provizoriskā semināra programma

REĢISTRĀCIJA semināram “RDA Baltijā un Austrumeiropā” ir atvērta!

Papildu informācija

Viktorija Moskina