Konkursā aicinātas pieteikties bibliotēku institūcijas, kas ieviesušas radošus, uz rezultātiem orientētus mārketinga projektus vai kampaņas. Balvai paredzēts izvirzīt desmit finālistus, no kuriem tiks apbalvoti trīs labākie. Pirmās un otrās vietas uzvarētāji saņems apmaksātu braucienu un dalību Pasaules bibliotēku un informācijas kongresā. IFLA 82. ģenerālkonference un asambleja no 13.–19. augustam 2016. gadā norisināsies ASV Ohaijo šata pilsētā Kolumbusā. Pirmo trīs vietu uzvarētāji saņems arī naudas balvas, attiecīgi 2000 €, 1000 € un 500 € apmērā turpmāko mārketinga ieceru atbalstam.

Balvai var pieteikties jebkura bibliotēka pasaulē, kas veicina savu produktu vai pakalpojumu izmantošanu. Pieteikšanās līdz 2016. gada 10. janvārim.

Uzzināt vairāk par konkursa noteikumiem un pieteikšanos.

Apskatīt iepriekš nominētos un apbalvotos projektus.

Avots: www.ifla.org