Pierakstīties jaunumiem

Jaunumi

Aicinām Latvijas bibliotekārus pieteikt prezentācijas un darbnīcas BiblioCon 2026 Berlīnē 
Latvijas Bibliotekāru biedrība aicina piedalīties seminārā “Bibliodoma. Latvijas bibliotēkas un to krājumi kara ēnā: izaicinājumi, iespējas un atbildība” 
“Lasīšanai ir jābūt atvērtai ikvienam, arī tiem, kuri nav gatavi sākt ar klasiku vai sarežģītiem darbiem”: intervija ar spāņu lasīšanas un grāmatniecības ekspertu Luisu Gonzalesu Martinu 
Zaļā bibliotekāra rokasgrāmata: simfonija ilgtspējas mažorā 
#EsEsmuBAC: Ieva Velberga 
Ar iesaistes akcijām un kulminācijas notikumu 8. novembrī Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina visu sabiedrību atzīmēt latviešu grāmatas 500 gadus 

Skatīt vairāk

14 Okt 2025

Mēnesis: 2016. gada augusts

Ziņas

Jelgavas pilsētas bibliotēkā apskatāma Vijas Spekkes izstāde „Bēgļi – gūstekņi” 

No 5.septembra Jelgavas pilsētas bibliotēkas galerijā iespējams aplūkot Vijas Spekkes izstādi “Bēgļi – gūstekņi”. Gleznu cikls “Bēgļi-gūstekņi” sākotnēji radās 1991. gadā, līdzdzīvojot Persijas līča kara gūstekņiem. Diemžēl kari mūsu pasaulē nav beigušies, un bēgļu realitāte kļuvusi par daļu no šodienas Eiropas.

Ziņas

Latvijas Universitātē ar lekciju viesosies pasaulslavenās Aleksandrijas bibliotēkas dibinātājs un direktors Dr. Ismails Serageldins 

2. septembrī vizītē Latvijas Universitātē (LU) ieradīsies Ēģiptes Aleksandrijas bibliotēkas dibinātājs un direktors, Ēģiptes premjerministra padomnieks kultūras, zinātnes un muzeju jautājumos un Nizami Gandžavi starptautiskā centra (Nizami Ganjavi International Centre) padomes līdzpriekšsēdētājs Dr. Ismails Serageldins.