Būs bagātīgs aktivitāšu klāsts Zvaigznes grāmatnīcā – viktorīnas, tikšanās un fotografēšanās ar grāmatu tēliem, kā arī ievērojami cenu pārsteigumi grāmatām.

Zvaigznes ABC Grāmatu svētku atklāšana plkst. 11.00 Zvaigznes ABC veikalā, Balvu Tirdzniecības centrā, Balvos, Brīvības ielā 57.

Grāmatu svētku aktivitātes norisināsies visā pilsētā un Kubulu pagastā. Balvu centrālajā bibliotēkā Olga Lisovska pārlapos jauno dzejas krājumu “Vējam magones noliecas zemu” un Anna Skaidrīte Gailīte atklās, kā uzrakstīt 17 grāmatas.

Balvu novada muzejā Monika Zīle pierādīs, ka dzīvi var baudīt, Akvelīna Līvmane dalīsies veselīga dzīvesveida pieredzē, un Jānis Ūdris atklās Kārļa Ulmaņa pēdējo dienu noslēpumus.

Māris Olte vadīs dabas ceļojumu Stacijas pamatskolā un Balvu pamatskolā.

Ieva Samauska atklās princešu noslēpumus Balvu pamatskolā un Stacijas pamatskolā.

Linda Dreimane tiksies ar fantāzijas žanra piekritējiem Balvu Amatniecības vidusskolā un Balvu Valsts ģimnāzijā.

Dace Judina pastāstīt, kā atklāt noziegumu Balvu Valsts Ģimnāzijā un Balvu Amatniecības vidusskolā.

Māksliniece Agija Staka ļaus atraisīties mazo mākslinieku fantāzijai Balvu mākslas skolā. Plkst.16.00 mākslinieces darbu izstādes atklāšana Balvu centrālajā bibliotēkā.

Projektu vadītāja Kristīne Kokina rādīs ceļu līdz grāmatai, tās nonākšanu plauktos Pirmsskolas izglītības iestādē “Ieviņa”, Stacijas pamatskolā un Balvu pamatskolā.

Mācību grāmatu autore Gita Andersone Balvu muižā vadīs semināru par jauno mācību komplektu sešgadīgajiem bērniem “Raibā pasaule”.

Grāmatu svētkus organizē Balvu centrālā bibliotēka, atbalsta Zvaigzne ABC.