2015. gada 22. septembrī Latvijas Universitātes  Humanitāro un sociālo zinātņu centrā Kalpaka bulvārī 4, Rīgā notiks zinātniskā konference “LU Rakstu nozīmība: nenovērtēta vai pārvērtēta”.

Konferences darbu atklās Latvijas Universitātes rektors profesors Indriķis Muižnieks, bet norisi vadīs LU Bibliotēkas direktore Dr.paed. Iveta Gudakovska. Zinātniskā konference pulcēs pētniekus, mācībspēkus, LU Rakstu publikāciju autorus un sastādītājus. Programmā paredzēts ievērojams priekšlasījumu skaits, ko ievadīs LU Bibliotēkas sistēmbibliotekāres Ilgas Rampānes referāts par LU Rakstiem LU e-resursu repozitorijā. Referenti veidos domu apmaiņu par LU Rakstu nozīmību, kuru  vidū Dr.paed. Ilgonis Vilks, profesore Inta Brūna, profesore Biruta Sloka, profesors Valdis Tēraudkalns, docents Andris Šnē, profesors Ģederts Ieviņš, asoc.profesors Jānis Švirksts un citas ievērojamas akadēmiskās sabiedrības personības.

Konferences ietvaros notiks virtuālās, stendu un LU Rakstu izdevumu izstādes “Pēc četriem mirkļiem 100 gadi: LU Raksti” atklāšana, kas veltītas Latvijas Universitātes 96.gadadienai.

Konferences programma.

Uzzināt vairāk.