No mazajām garažiņām līdz Pūres DIS noliktavai – tāds ir ielas garums, kur atrodas gan privātmājas un daudzdzīvokļu māja (divstāvu ēka), gan sporta laukums, gan bērnudārzs, bibliotēka un ambulance, gan Pūres DIS zemes un Pūres Dārzkopības pētījuma centra izmēģinājumu lauki. Bibliotēka kopā ar citām iestādēm un Zemeņu ielas iedzīvotājiem gaida ciemiņus, draugus, viesus. Laipni aicināti!

Zemeņu ielā svētki

25. jūnijs SVĒTKU ATKLĀŠANA

Plkst.10.00 – pirmskolas izglītības “Zemenīte” pagalmā koncerts “Vasariņai atnākot”

Piedalās bērnudārza bērni, kultūras nama mazie “Ķipari” un “Ķipariņi”,

viesojas bērnudārznieki no Kandavas, Engures un Tukuma novadiem.

Plkst.11.00 – Burvju pasaka “Feja un Klauns” bērniem no 3 līdz 7 un no 30 līdz 70  gadiem. Muzikāla monoizrāde – piedalās aktieri no Izraēlas Tatjana Hazanovska un Tomers Sarigs. Tulkojumu nodrošina. Pasākumu atbalsta SIA “Pūres Dārzi”.

Plkst. 12.30 – Vārīsim un ēdīsim Muzikālo zupu, cienāsimies ar zemenēm.

PII “Zemenīte” teritorijā un auto stāvlaukumā pasākums “Kas kustīgs, tas lustīgs”. Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties sportiskās aktivitātēs ar saviem velosipēdiem.

Izstāde “Viens vienīgs Zemeņu lauks”. Aicinām piedalīties dažādu lietu izstādītē, kur zemeņu attēls ir uz krūzītēm, šķīvjiem, dvieļiem, apģērbiem u.c.

26. jūnijs UZŅĒMĒJU DIENA

Plkst. 9.30 “kAS AUG MANĀ DĀRZIŅĀ”

Aicinām iedzīvotājus pulcēties bērnudārza stāvlaukumā, lai kopā dotos

ekspedīcijā pa Zemeņu ielu līdz augļu noliktavai. Noskaidrosiet, kas aug Pūres Dārzkopības pētījuma centra un Pūres DIS dārzos, kā tiek saglabātas vecās augļu, ogu un dārzeņu šķirnes, cik dažādi var būt rabarberi, kuras ir perspektīvākās, saldākās, lielākās zemenes, kāpēc ābele jāpiesien un kā raža tiek uzglabāta. Uzzināsiet, ko vēl būvēs Zemeņu ielā. Uz jautājumiem atbildēs vadošie speciālisti.

27. jūnijs IEDZĪVOTĀJU DIENA

Plkst.15.00 – Zemeņu ielā 2D Daces radošā darbnīca

Veikala “Pūre” (Ilgas busiņš) gardumi un kārumi.

Bērnudārza metodiķes kabinetā Iedzīvotāju konsultatīvā padome uzklausa un sniedz atbildes uz jautājumiem:

• Plkst. 10.00 Jānis Lepsis
  • Plkst. 11.00 Dace Strazdiņa
  • Plkst. 12.00 Anita Beķere
  • Plkst. 13.00 Santa Heimane
  • Plkst. 15.00 par NVO darbību un iespējām konsultācijas sniedz Inese Kurzemniece
  • Plkst. 16.00 Līga Lepse
  • Plkst. 17.00 Gintis Lapiņš

28. jūnijs BIBLIOTĒKAS DIENA

Plkst.11.00 Laiks pasakai

Leļļu kolekcija no Dubultiem

Plkst.13.00 Buļļ-buļļ-zupa

Plkst.14.00 Iepirkšanās Šokolādes muzeja veikaliņā

Vai esi nogaršojis SIA Pure Chocolate tumšās šokolādes trifeles ar zemeņu krēma pildījumu bez pievienota cukura? Tev ir iespējams tās nopirkt!

Plkst.15.00 Grāmatas “Kā lupatiņi mainījās” un “Jāņa B dienasgrāmata” kopā lasīšana un runāšanās. Tikšanās ar grāmatas autori Rutu Skrebeli

Plkst.16.00 Svētku koncerts bērnudārza pagalmā. Piedalās aktrise Kristīne Klētniece ar meitu un aktieris Rūdolfs Plēpis ar mazmeitu. Bērnu studijas “Pīks un Pīka” vadītāja Liene Žagare un mūziķis Māris Žagars.

Plkst.17.00 Atvērto durvju diena. Bibliotēkas telpas pēc remonta

Izstādes “Viens vienīgs zemeņu lauks” dalībnieku satikšanās

Vakara kino

Plkst.21.00 Animācijas filmiņa “Kā lupatiņi mazgājās”

Plkst.21.30 Foto/video filmas par Pūri no bibliotēkas digitālā krājuma

29. jūnijs BĒRNUDĀRZA DIENA

Plkst.10.00 -14.00 Bērnu rīts “Jampadracis zemenēs”

Kopā ar bērnudārza darbiniekiem varēsiet izkrāsot sejiņas, izmainīt frizūru, sapīt jaunākās modes bizes, dziedāt un skaitīt dzeju pie brīvā mikrofona, zīmēt uz asfalta, doties Abavas ielejas pļavā, lai salasītu puķes un sapītu skaistākos vainagus, vizināties ar bokartiem un mašīnītēm, cept cepumus, nogaršot zemeņu desertu, piedalīties jautrības stafetēs…. Jaukākos mirkļus ķers un foto sesijas iemūžinās mūsu fotogrāfs Uldis Randohs.

Plkst.18.00 Pasākums visiem bērnudārza darbiniekiem, bijušajiem audzēkņiem un draugiem – “Svētku tortē 45 svecītes mirdz”. Atcerēsimies jaukākos mirkļus bērnudārza vēsturē, svinēsim svētkus.

Plkst. 20.00 Zemeņu ielas zaļumballe kopā ar Gintu Birkenšteinu

30. jūnijs KOPĀ BŪŠANAS DIENA