Pretendentam jāsagatavo atbilstoši VKKF kultūras programmas prasībām (Nolikumam) izstrādāts projekta pieteikums (aizpildīta pieteikuma veidlapa, projekta apraksts, kā arī pašvaldības finansējuma oficiāls apstiprinājums).

Projekta pieteikums jāiesniedz LNB Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvajā centrā (Rīgā, Tērbatas ielā 75-102. vai 305. telpā) līdz 2008. gada 14. aprīlim (pasta zīmogs).

Konkursa rezultāti tiks paziņoti pretendentiem desmit darba dienu laikā pēc Ekspertu komisijas sēdes lēmuma, informējot par projekta atbalstu vai noraidījumu.

Bibliotēku konkursa projekta pieteikuma veidlapas saņemamas LNB Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvajā centrā Tērbatas ielā 75-102. vai 305. telpā vai e-pastu solvita.ozola@lnb.lv (kontakttālrunis: 67312807).

Informāciju sagatavoja:
Solvita Ozola
LNB Bibliotēku konsultatīvā centra galvenā bibliotekāre
Tālr./Fakss: +371 7312807; mob. tālr.: 29838869
E-pasts: solvita.ozola@lnb.lv