• Galvenā bibliotēka – 50 grāmatas un 10 skaņu diskus,
  • Pārventas bibliotēka – 16 grāmatas un 4 skaņu diskus,
  • Gāliņciema bibliotēka – 9 grāmatas un 1 skaņu disku.
Bibliotēku krājumu papildinās jaunākā latviešu un ārzemju daiļliteratūra, dažādu nozaru literatūra un mākslas albūmi, kā arī simfoniskās mūzikas ieraksti un bērnu pasaku audioieraksti.
No otrdienas, 2. decembra jaunieguvumu izstādes apskatāmas Galvenajā bibliotēkā (Akmeņu ielā 2, 1. stāvā), Pārventas bibliotēkā (Lidotāju ielā 11) un Gāliņciema bibliotēkā (Kuldīgas ielā 108). Grāmatas atbilstoši bibliotēkas lietošanas noteikumiem iespējams saņemt lasīšanai uz mājām.
Kultūras programmas "Jaunu grāmatu un citu izdevumu iegāde publiskajām bibliotēkām" mērķis ir sekmēt nacionālās grāmatniecības attīstību un augstvērtīgu oriģinālliteratūras darbu, tulkojumu, kultūras izdevumu, vārdnīcu, enciklopēdiju, uzziņu literatūras iegādi publiskajām bibliotēkām.

Informāciju sagatavoja:
Diāna Vembre
Ventspils bibliotēkas Komplektēšanas un apstrādes nodaļas vadītāja