Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina savam kolektīvam pievienoties Galvenās krātuves centra vadītāju (profesijas kods 1431 11) uz nenoteiktu laiku:

Amata pienākumi:

• Vadīt, plānot un organizēt centra darbu;
  • Veikt pienākumu sadali, uzdevumu deleģēšanu un kontroli;
  • Stratēģiski plānot un koordinēt bibliotēkas visa krājuma optimālu izvietojumu, preventīvu saglabāšanu un loģistiku starp struktūrvienībām;
  • Nodrošināt galvenās krātuves veidošanu, organizēšanu un izsniegumu.
  • Nodrošināt galvenās krātuves (grāmatu krājuma, obligātā eksemplāra arhīva, repozitārija) monitoringu pēc dažādiem kritērijiem.

Prasības:

• Augstākā bibliotekārā vai humanitārā izglītība;
  • Administratīvā darba pieredze;
  • Labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • Līdera prasmes;
  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • Ļoti labas latviešu valodas, vēlamas krievu un angļu vai vācu valodas zināšanas;
  • Pieredzējuša datorlietotāja prasmes – MS Word, MS Excel, Aleph

Piedāvājam:

• Darbu vienā no labākajām biroja vidēm Latvijā;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu kolektīvu.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae (CV) līdz 2017.gada 20.oktobrim sūtīt Pakalpojumu departamenta direktorei uz e-pasta adresi anda.lamasa@lnb.lv ar norādi “Galvenās krātuves centra vadītājs”, tālrunis uzziņām +371 67806136, +371 26373917.

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina savam kolektīvam pievienoties  Galvenās krātuves centra vadītāja vietnieku Repozitārija jautājumos (profesijas kods 1431 02) uz nenoteiktu laiku:

Amata pienākumi:

• Veikt Repozitārija metodisku vadību;
  • veikt Repozitārija krātuves darba pienākumu un uzdevumu sadali, darbu izpildes kontroli;
  • Nodrošināt Repozitārija krājuma veidošanu, organizēšanu un izmantošanu.

Prasības:

• Augstākā bibliotekārā vai humanitārā izglītība;
  • Administratīvā darba pieredze;
  • Labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu;
  • Pieredzējuša datorlietotāja prasmes – MS Word, MS Excel, Aleph

Piedāvājam:

• Darbu Ropažu novadā, Silakrogā (29 km no Rīgas centra);
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu kolektīvu.

Motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae (CV) līdz 2017.gada 20.oktobrim sūtīt Pakalpojumu departamenta direktorei uz e-pasta adresi anda.lamasa@lnb.lv ar norādi “Galvenās krātuves centra vadītāja vietnieks Repozitārija jautājumos”, tālrunis uzziņām +371 67806136, +371 26373917.