Pasākumā piedalīsies Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja Andra Konste ar lekciju un multimediju diska "Imants Ziedonis. Biogrāfisks multimediju DVD" prezentāciju.

Oktobrī Ugāles pagasta bibliotēkā ir apskatāmas arī vairākas izstādes – "Punktiņš, punktiņš, komatiņš …", kas veltīta dzejnieka Ojāra Vācieša 75 gadu jubilejai; "Viņš neticēja ideālam" – par godu rakstnieka Gunāra Cīruļa 85 gadu jubilejai; "Nezinīša pasaulē" – veltīta krievu rakstniekam Nikolajam Nosovam un tā 100 gadu jubilejai, kā arī izstāde, kurā apskatāmas ievērojamu Latvijas valsts cilvēku biogrāfijas "Vēsturi veido cilvēki"; izstāžu cikla "Ugāles pagasts vēstures griežos" pirmā izstāde – "Ugāles pagasta padome" un izstāžu cikla "Eiropas Savienība – cauri pusgadsimtam" otrā izstāde – "Austrija, Somija, Zviedrija".

Ceturtdien, 16. oktobrī, bibliotēkā savukārt paredzēta Jauno grāmatu diena.

Linda Vītola LETA