NB Ekonomikas un tiesību zinātņu lasītavas speciālisti nodarbībās informēs par bibliotēkas pakalpojumiem un resursiem, brīvpieejas krājumu, elektronisko katalogu un informācijas meklēšanu, tiešsaistes abonētajām datubāzēm un LNB veidotajām datubāzēm (tostarp Nozaru literatūras datubāzi, e-grāmatām u.c.). Praktiskajā daļā palīdzēsim atrast informāciju par Jūsu izvēlētā pētnieciskā darba tēmu.

Nodarbības LNB notiks katru septembra trešdienu no plkst. 15.00 līdz 17.00* un tās vadīs Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes lektore Dr.iur., Bc.paed. Kitija Bite.

* Darbus varēs izstrādāt līdz bibliotēkas darba laika beigām.

Nodarbību plānojums:

1. nodarbība, 7. septembris
    1. daļa: pētījuma plānošana; pētījuma robežu noteikšana (temats, objekts, priekšmets, satura rādītājs), praktiskie piemēri + LNB konsultācijas.
  2. nodarbība, 14. septembris
    1. daļa: problēmas izvirzīšana, mērķa noteikšana, uzdevumi mērķa sasniegšanai; praktiski piemēri + LNB konsultācijas.
  3. nodarbība, 21. septembris
    1. daļa: pētījuma jautājumi, metodes; praktiski piemēri + LNB konsultācijas.
  4. nodarbība, 28. septembris
    1. daļa: pētījuma izstrādes nianses, rezultāti un to noformēšana, prezentēšana; praktiski piemēri + LNB konsultācijas.
    2. daļa: pētnieciskā darba izstrāde.

Papildu informācija un reģistrācija elektroniski, rakstot uz e-pastu: bitija@inbox.lv, norādot augstskolu un kursu.