2012. gada 15. februārī plkst. 11.30 Ludzas bibliotēkā Bērnu bibliotēkas telpās (Ludzā, Stacijas ielā 41, 3.stāvā) būs iespēja tikties ar Santu Mežābeli.

Rakstnieci lasītāji pazīst kā Latvijas Avīzes “Lata romānu” autori. Savās grāmatās autore raksta par līdzcilvēkiem, kuru likteņi dramatiski savijušies ar Latvijas vēstures kolīzijām. Lasītājiem labi pazīstami Santas Mežābeles romāni “Tēva priede”, “Uz priekšu meitenes!”, “Viena lustīga sieviete”, “Naktī uz svētdienu”, “Baltais mikroautobuss”, “Rītausmā te rēja lapsa”.

Tikšanās reizē būs iespēja iepazīties ar Santas Mežābeles romāniem “Aiz loga dziedāja vējš”, “Skaistulis un mežinieka meita”, kā arī krievu valodā tulkoto romānu “Viena lustīga sieviete” (“Одна веселая женщина”).

Tikšanās notiks projekta “European reader`s club-effective etnic-cultural and socio-economic reception and integration of migrant communities into the receiving society” ietvaros.