2014. gada 23. janvārī plkst. 18.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras nodaļā (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā) tikšanos ar literatūrzinātnieci un apgāda Zvaigzne ABC Latviešu valodas, literatūras un mākslas redakcijas vadītāju Bārbalu Simsoni.

Pirms pusotra mēneša noslēdzās Nacionālais romānu rakstīšanas mēnesis (NaNoWriMo), un tagad mums visiem atvilktnē vai datora cietajā diskā glabājas romāns. Vai, pareizāk sakot, romāna pirmais uzmetums. Ko ar šo melnrakstu iesākt, lai to uzlabotu, padarītu lasāmu ne vien sev, bet arī citiem, un varbūt pat varētu iesniegt izdevniecībā?

Bārbala Simsone ir laipni apsolījusi atbildēt uz mūsu jautājumiem. Draudzīgā gaisotnē uzzināsim, kam jāpievērš uzmanība, labojot savu rakstudarbu, tāpēc esiet mīļi aicināti jau iepriekš padomāt, ko tieši gribētu noskaidrot!

Laipni gaidīti visi interesenti!

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037130