2015. gada 23. aprīlī plkst.16.00 Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Izstāžu un tikšanās zālē (Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā 3c) notiks sarunu pēcpusdiena “Pilsētas mēra stāsti” – tikšanās ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju Leonīdu Salceviču.

Par savu darbu Leonīds Salcevičs ir teicis: “Darbā esmu paškritisks. Lielākais gandarījums ir tad, kad cilvēki novērtē manu darbu. Šis amats man pavēris lielākas iespējas realizēt ieceres, kas saistās ar pilsētas un saimniecisko attīstību, ātrāk uzzinu par izmaiņām likumdošanā, precīzāk izjūtu sabiedrības attīstības tendences. Dzīvē man ir palīdzējusi mērķtiecība, neatlaidība, vēlme redzēt lietu kopsakarības un prognozēt to virzību.

Esmu kā līdzjutējs apmeklējis pasaules čempionātus hokejā. Spēku smeļos mūzikā, nomierina ūdeņi, daba, ceļojumi.”

Pasākums tiek organizēts UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros.

Papildus informācija:
Sandra Miņkova