2015. gada 2. aprīlī plkst. 10.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) ielūdz uz tikšanos ar jauno rakstnieci Lūciju Strautu ciklā “Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru”.

2014. gada pavasarī iznāca Lūcijas Strautas pirmā grāmata “Ola, kura negribēja krāsoties”. Grāmata ieguva veicināšanas prēmiju konkursā “Zvaigznes grāmata. Oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem”.

Burvīgu vizuālo ietērpu grāmatai radījusi jaunā māksliniece Elīna Brasliņa. “Ola, kura negribēja krāsoties” kategorijā Skatāmgrāmatas bērniem nominēta arī grāmatu mākslas konkursā “Zelta ābele 2014”.

Tikšanās mērķauditorija ir pirmsskolas audzēkņi, taču mīļi aicināts ikviens interesents. Ieriposim Lieldienās!

Pasākumu organizē RCB Bērnu literatūras nodaļa
Kontaktinformācija pa telefonu: 67037130

Informāciju sagatavoja:
Evita Hofmane
Rīgas Centrālās bibliotēkas
Bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre