Konferencē skartas tādas bibliotēku nozarei nozīmīgas tēmas kā bibliotēku un bibliotekāru loma mainīgā mūsdienu sabiedrībā, digitālo mediju un e-Grāmatu revolucionārā ietekme un nozīme krājumu veidošanā, atvērto izglītības resursu īpatsvara pieaugums, digitālo prasmju veicināšana, pāreja no informācijas patēriņa uz ražošanu (Web 2.0), multimediju un spēļu telpas, bibliotēkas kā kopienu centri, mūžizglītības un individuālo apmācību atbalsts, bibliotēka kā jauns mācību centra modelis, lietotāju apmācība digitālajā laikmetā, pakalpojumu nodrošināšanas novērtējums, profesionālās karjeras informācija un daudzi citi jautājumi.

Tā ir unikāla iespēja uzklausīt nozares ekspertus, kā arī piedalīties diskusijās par bibliotēku pašreizējo situāciju un turpmāko attīstību.

Konferencē savu dalību piereģistrējuši jau vairāk nekā 2000 cilvēku no 133 valstīm.

Reģistrācija konferencei bez maksas.

Dalībniekiem prezentācijas iesniegt līdz 15.09.2011., sekojot instrukcijai tīmekļa vietnē