5. septembrī plkst. 12 Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā tiks rīkota literārās apvienības "Literāts" radošā darbnīca.

10. septembrī plkst. 16 Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē Jēkabpils pilsētas bibliotēka organizē dzejnieka, tulkotāja, mākslinieka Jāzepa Osmaņa gleznu izstādi "Par spīti visam" un tikšanos ar autoru. Pasākuma programmā ir sarunas par dzejnieka atmiņu grāmatām un dzeja pieaugušajiem.

Nākamajā dienā, 11. septembrī, plkst. 16 Jēkabpils Tautas nama Kamerzālē dzejas cienītājiem tiks piedāvāts pasākums "Spēles ar ēnām", kura gaitā notiks Jēkabpils literātu dzejas lasījumi.

Savukārt 24. septembrī plkst. 16 Pilsētas bibliotēkas Izstāžu zālē tiks rīkota literāra pēcpusdiena "Dzeja rudens vējos" dzejas lasītājiem un rakstītājiem. Deklamētājiem būs pieejams "brīvais mikrofons".

Einārs Dervinieks LETA